Главная страницаНовости Публикации

20/01/22

Барбершоп або звичайна перукарня: нащо платити більше?


Час звичайних, універсальних перукарень або салонів краси для чоловіків вже минув. Ні, звичайно є й ті хто відвідує саме такі салони, але більшість сучасних чоловіків відтають перевагу так званим барбершопам. Це перукарні де обслуговують виключно осіб чоловічої статі, а майстри – барбери, мають досвід не тільки в стрижках волосся на голові, а й в голінні небезпечними бритвами, та стрижках бороди і вусів, перукарня львів ціни menshall.com.ua.

Перші такі суто чоловічі перукарні з’явилися в Англії так Європі ще в 18 сторіччі, в Україну ж цей вид послуг дійшов лише у 2000-х роках. Барбершопи спочатку з’явилися в столиці, а потім і по всій території держави. Сьогодні цей ринок дуже насичений, в кожному невеликому місті є по 3-4 чоловічі перукарні. В містах де проживає велика кількість мешканців рахунок закладів йде на десятки. До прикладу в Києві працює більше 50 барбершопів. Про те як обрати свій заклад серед сотень поговоримо з Олегом, власником першого українського каталогу барбершопів https://sborodoy.com.
Барбершоп – не тільки про стрижки та гоління

Сучасні суто чоловічі перукарні - барбершопи стали для відвідувачів не виключно місцем де можна отримати стрижку або поголитися. Сюди приходять за своєрідною атмосферою. Кожного клієнта тут зустрічають та пригощають алкогольними чи то безалкогольними напоями. Під час очікування ви можете вмоститись в зручний шкіряний диван та відпочити за келихом, наприклад, віскі. Завдяки великій конкуренції, барбершопи намагаються здивувати своїх клієнтів різноманітними фішками – хтось встановлює ігрову консоль, хтось повітряний хокей або гральний автомат, більярд, тощо. Все це створює атмосферу ніби то чоловічого клубу, куди приходять відпочити від справ, поговорити, просто провести час з друзями.

Клієнти часто приходять саме до одного, постійного майстра. Той в свою чергу стає вже і товаришем і психологом і перукарем в одному обличчі. Під час стрижки клієнт і барбер обговорюють різні теми від футболу до особистих тем.

Компетентність та якість стрижок

Завдяки тому, що барбери працюють виключно з чоловіками ії компетенція вища ніж у майстрів універсальних салонів. До того ж в салонах краси зазвичай не надають послуг, наприклад, з гоління опаскою. В барбершопі ж це одна з найпопулярніших послуг. Якщо вам потрібна стрижка бороди та вусів, я рекомендую обрати саме таку чоловічу перукарню – тут майстри проходять постійне навчання та відточують свою майстерність на сотнях чоловіків. В салонах краси знову ж таки бороди стрижуть не часто. Ще одна з переваг барбершопів в тому, що тут продають косметичні засоби. Це професійна косметика по догляду за волоссям, різні гелі для укладання, бальзами для бороди, тощо. Працівники барбершопів не тільки допоможуть з вибором конкретного засобу, а й наддадуть рекомендації щодо його використання.


Комментарии

Чтобы оставить комментарий, необходимо войти или зарегистрироваться
Сейчас на сайте посетителей:2фыв